Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Orange Flower Oscar de la Renta dla kobiet i mężczyzn

Orange Flower Oscar de la Renta dla kobiet i mężczyzn

Orange Flower marki Oscar de la Renta to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Orange Flower został wydany w 2016 roku.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orange Flower by Oscar de la Renta.

Orange Flower Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Kwiat pomarańczy we własnej osobie, a odcień flakonika dokładnie oddaje ten aromat z tym, że całość jest bardzo spokojna i delikatna, więc z powodzeniem nadaje się do użytku na nadchodzące ciepłe dni jeśli tylko nie przeszkadza nam to, że poza owym kwiatem nie znajdziemy tu nic innego. Poprostu kwiat pomarańczy o dość słabych parametrach.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oscar de la Renta Orange Flower, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oscar de la Renta Orange Flower, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orange Flower marki Oscar de la Renta. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orange Flower marki Oscar de la Renta reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

The Body Shop Velique Juicy Couture Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum Estée Lauder Beautiful Precious Drops Jesus Del Pozo Duende L`Erbolario Tuberosa Perfumer`s Workshop Tea Rose Jacques Fath Jacques Fath Irissime O Boticario Acqua di Colonia Floral Laura Ashley Dilys Henri Bendel Rare Mimosa Orla Kiely Orla Kiely Jean Patou Divine Folie