Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Jasmine Oscar de la Renta dla kobiet i mężczyzn

Jasmine Oscar de la Renta dla kobiet i mężczyzn

Jasmine marki Oscar de la Renta to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Jasmine został wydany w 2016 roku.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jasmine by Oscar de la Renta.

Jasmine Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Jadowicie zielona barwa flakonika zapowiada, że w środku będzie jaśminowa bomba.Nie, nie jest to prawda. To spokojne oblicze jaśminu w sam raz na ciepłe dni. Jaśmin przymilny, gładki, śnieżnobiały bez migrenogennych zapędów. Poprostu jaśmin dla jaśminomaniaków.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oscar de la Renta Jasmine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oscar de la Renta Jasmine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jasmine marki Oscar de la Renta. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jasmine marki Oscar de la Renta reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy My Couture Avon Rare Pearls Anna Sui Dolly Girl Ooh La Love Paul Smith Paul Smith Rose Bond No 9 Madison Soiree Ormonde Jayne Champaca Memo Paris Voyages Naturels - Orange Blossom From Italy Yves Rocher Nuit d`Orchidee Roberto Verino Gold Bouquet Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Anthony Embry Coeur De Glace Benetton Gold