Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Extraordinary Oscar de la Renta dla kobiet

Extraordinary Oscar de la Renta dla kobiet

Extraordinary Oscar de la Renta dla kobiet Zdjęcia Extraordinary Oscar de la Renta dla kobiet Zdjęcia

Extraordinary marki Oscar de la Renta to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Extraordinary został wydany w 2015 roku. Extraordinary stworzyli Pascal Gaurin i Bruno Jovanovic. Nutami głowy są cytrusy, neroli i kwiat wiśni; nutami serca są piwonia, róża i magnolia; nutami bazy są nuty drzewne, ambra i kwiat wanilii.

Cytrusy Neroli Kwiat wiśni

Piwonia Róża Magnolia

Nuty drzewne Ambra Kwiat wanilii

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Extraordinary by Oscar de la Renta.

Extraordinary Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oscar de la Renta Extraordinary, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oscar de la Renta Extraordinary, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Extraordinary marki Oscar de la Renta. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Extraordinary marki Oscar de la Renta reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Foliflora Guerlain Jardins de Bagatelle The Different Company Jasmin de Nuit Kenzo Eau De Fleur de Soie Philosophy Amazing Grace Kenzo Flower by Kenzo Essentielle Jalaine Gardenia Maitre Parfumeur et Gantier Fleur des Comores Parfums Berdoues Violette Divine Susanne Lang Sula Supermodel Playering Set Hilde Soliani Conaffetto Royal Apothic Versailles Afternoon