Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sun Oriflame dla kobiet

Sun Oriflame dla kobiet

Sun marki Oriflame to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sun został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są pomarańcza, czarna porzeczka i czerwone jabłko; nutami serca są jaśmin, kardamon, frezja i konwalia; nutą bazy jest piżmo.

Pomarańcza Czarna porzeczka Czerwone jabłko

Jaśmin Kardamon Frezja Konwalia

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sun by Oriflame.

Sun
Florissima

Sun Recenzje Perfum

Ala_9
Ala_9

Ani zapach, ani opakowanie nie zachwycają. Przeciętniak do bólu (zębów niemalże). Dla mnie to zdumiewająco zimny zapach, jak na Sun. Taka zimna woda z pływającym w niej plasterkiem pomarańczy, nie za grubym. Jeśli kupicie gdzieś za grosze lub dostaniecie za darmo to czemu nie, dość fajnie odświeża, a jak się zgubi to płaczu nie będzie.
Korek bardzo tandetny, brzydki.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Sun, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Sun, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sun marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sun marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Marc Jacobs Dot Yves Rocher Neonatura Cocoon Yves Saint Laurent In Love Again Elizabeth Arden Sunflowers Priscilla Presley Indian Summer Yves Saint Laurent Baby Doll Diesel Diesel Green Feminine Emanuel Ungaro Ungaro 2007 Yves Rocher Voile d'Ambre Britney Spears Fantasy Guerlain Insolence Lanvin Rumeur 2 Rose Elizabeth Arden Green Tea L`Artisan Parfumeur Tea for Two Torrente L`Or de Torrente Iceberg The Iceberg Fragrance Avon Incandessence Versace Versense Avon Extraordinary Lolita Lempicka Si Lolita Eau de Toilette