Marki » N-Q » orientalne « Grupy

Precious Eau de Parfum Oriflame dla kobiet

Precious Eau de Parfum Oriflame dla kobiet

Precious Eau de Parfum Oriflame dla kobiet Zdjęcia Precious Eau de Parfum Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Precious Eau de Parfum marki Oriflame to orientalne perfumy dla kobiet. Precious Eau de Parfum został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Salamagne. Nutami głowy są mandarynka, brzoskwinia i gruszka; nutami serca są jaśmin i konwalia; nutami bazy są mirra i ambra.

Mandarynka Brzoskwinia Gruszka

Jaśmin Konwalia

Mirra Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Precious Eau de Parfum by Oriflame.

Style by Night

Precious Eau de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Precious Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Precious Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Precious Eau de Parfum marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Precious Eau de Parfum marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Opium Yves Rocher Vanille Noire Oriflame Amber Elixir Yves Saint Laurent Belle d`Opium Jean Charles Brosseau Ombre Rose L'Original Yves Rocher Ode au Reve Oriflame Paradise Yves Rocher So Elixir Eau de Toilette Bruno Banani Bruno Banani Woman Naomi Campbell Cat Deluxe At Night Lolita Lempicka Si Lolita Bvlgari Jasmin Noir David & Victoria Beckham Intimately Beckham Night Jimmy Choo Jimmy Choo Yves Saint Laurent Elle Yves Rocher Voile d'Ambre Oriflame M by Marcel Marongiu Avon Christian Lacroix Rouge Lancome Hypnose Senses Yves Rocher So Elixir Bois Sensuel