Marki » N-Q » kwiatowo - wodne « Grupy

Northern Lights Oriflame dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 5

morski
Northern Lights Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Northern Lights marki Oriflame to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Northern Lights został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Gilbert Apollon. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna amalfi, czarna porzeczka i woda morska; nutami serca są jaśmin, geranium, liść fiołka, lilia, cyklamen, morela i nuty zielone; nutami bazy są piżmo, paczula, ambra i malina.

Grejpfrut Cytryna Amalfi Czarna porzeczka Woda morska

Jaśmin Geranium Liść fiołka Lilia Cyklamen Morela Nuty zielone

Piżmo Paczula Ambra Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Northern Lights by Oriflame.

Aqua Celestia

Northern Lights Recenzje Perfum

Suchunia
Suchunia

Jedne z moich ulubionych, szkoda że już ich nie ma:( Na lato były super, miały w sobie coś lekkiego, miłego...

Alisonmckwas
Alisonmckwas

Szkoda, że wycofane bo choć bardzo nietrwałe to mają w sobie coś bardzo przyjemnego. Nie mogę odnaleźć niczego podobnego, szukam czegoś w podobnym nurcie chłodno słodkich wariacji.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Northern Lights, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Northern Lights, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Northern Lights marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Northern Lights marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Moschino OH! De Moschino Missoni Missoni Acqua Avon Blue Rush for Her Memento Italian Olfactive Landscapes 22 Settembre 2007 ore 8 Vaporetto per il Lido Venezia Antonio Banderas Blue Seduction Tous H2O Clinique Happy in Bloom 2010 Roberto Capucci Nuance Michel Germain Deauville Romane Jet 365 Island Holiday Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Belle Route Yves Rocher Folies de Saisons Fantaisies d'Hiver