Marki » N-Q » orientalne « Grupy

Nomadic Him Oriflame dla mężczyzn

Nomadic Him Oriflame dla mężczyzn

dymny
Nomadic Him Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia

Nomadic Him marki Oriflame to orientalne perfumy dla mężczyzn. Nomadic Him został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, imbir, francuskie labdanum, paczula, piżmo, rozmaryn, goździk (przyprawa) i kadzidło.

Cytrusy Imbir Francuskie labdanum Paczula Piżmo Rozmaryn Goździk (przyprawa) Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nomadic Him by Oriflame.

La Collection M7 Oud Absolu

Nomadic Him Recenzje Perfum

Pinball Wizard
Pinball Wizard

Arabskie noce, ale nie koczowników bynajmniej lecz francuskiego kapitana La Légion étrangère któregoś z algierskich garnizonów lat 30-tych w stanie dalekim od trzeźwego. Nomadic był moją kolejną próbą przygody z orientem po Faqat Lil Rijal Rasasi i kolejną nieudaną. Wszystkiego za dużo, za mocno, za słodko, za ciężko. Na mojej skórze objawiał się jako goździkowe kadzidło o mocy v-gazów z wanilią o sile rażenia radzieckiego granatu F-1. Zapach o dużej trwałości i projekcji - w tym przypadku był wadą. Zdecydowanie nie moja bajka.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Nomadic Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Nomadic Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nomadic Him marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nomadic Him marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Vanille Noire Cartier Le Baiser Du Dragon Yves Rocher Neonatura Cocoon Mauboussin Histoire d`Eau Chopard Madness Annayake Miyako Gucci Gucci Eau de Parfum Calvin Klein CK One Shock For Him Kenzo Kenzo Amour Slava Zaitsev Maroussia Max Mara Kashmina Touch Montblanc Femme de Montblanc Donna Karan Black Cashmere Molinard Habanita Avon Christian Lacroix Absynthe Christian Dior Poison Oriflame M by Marcel Marongiu Hermes L’Ambre des Merveilles Yves Saint Laurent Opium Yves Rocher Secret d`Essences Neroli