Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

In Tune Oriflame dla kobiet

In Tune Oriflame dla kobiet

In Tune Oriflame dla kobiet Zdjęcia

In Tune marki Oriflame to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. In Tune został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nicole Mayu. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutą serca jest przyprawy; nutami bazy są piżmo i nuty drzewne.

Cytrusy

Przyprawy

Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about In Tune by Oriflame.

Just Play for Him
Just Play for Her

In Tune Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame In Tune, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame In Tune, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum In Tune marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu In Tune marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Green Tea Escada Joyful Moments Repetto Repetto L'Eau Florale Marc Jacobs Daisy Kiss Marc Jacobs Daisy Dream Kiss Masaki Matsushima Tokyo Smile Escada Turquoise Summer Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche (2014) Escada Joyful Marc Jacobs Daisy Dream Masaki Matsushima Masaki/Masaki Marc Jacobs Dot Sarantis C-Thru Emerald Clinique Aromatics Elixir Versace Yellow Diamond Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Bvlgari Omnia Crystalline Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet Gucci Gucci Rush 2 Sisley Soir de Lune