Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

Midnight Spirit Olibere Parfums dla mężczyzn

Midnight Spirit Olibere Parfums dla mężczyzn
Sponsored
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 2
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 2 Miałem: 1 Chcę: 1

główne akordy
drzewny
aromatyczny
ziołowy
cytrusowy
zielony
świeży korzenny
Filmy
Midnight Spirit Olibere Parfums dla mężczyzn Filmy

Midnight Spirit marki Olibere Parfums to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Midnight Spirit został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Amelie Bourgeois. Nutami głowy są włoska cytryna, lima i grejpfrut; nutami serca są geranium i dzięgiel; nutami bazy są wetyweria, cedr virginia, ambra i nuty drzewne.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 2 votes.

Perfumowa Piramida

Górne Nuty
Włoska cytryna Lima Grejpfrut

Środkowe Nuty
Geranium Dzięgiel

Dolne Nuty
Wetyweria Cedr Virginia Ambra Nuty drzewne

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 2
 
duża 0
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 2
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Advertisement

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Midnight Spirit by Olibere Parfums.

Ten zapach przypomina mi...  

Advertisement

Midnight Spirit Recenzje Perfum

Pola
Pola

Midnight Spirit to zacny wetiwerowiec. Zapach jest dość prosty ale ma zasadniczą zaletę- nie wysładza się :D. Aromat wetiweru jest tu dominujacy, choć nie sposób nie zauważyć i nie doecnić również dwóch nut, które ja wyczuwam bardzo wyraźne - geranium i dzięgla. Początek jest dość ostry, świdrujący zielony, cytrusy w formie gorzkich pestek, wspomniane geranium, dzięgiel i wetiwer, który jest w zapachu od otwarcia do końca. Już od początku wyraźnie wyzierają również tzw. nuty drzewne- najprawdopodobniej jakieś "super hiper" molekuły dające efekt jakiegoś bliżej (mi) nieznanego liściastego drewna. Mój mąż twierdzi, że czuje kadzidło i trochę jest w tym racji, że po pierwszych cierpkich nutach głowy odczuwalne jest powinowactwo z Loewe 7.
Jak to się czasem mówi "mniej znaczy więcej". Zapach odbieram jako ascetyczny a mimo to pełen radości i życia. Nie sposób wachając go nie przenieść się myślami do wiosennych spacerów po lesie, gdzie tętni zieloność a w nosie aż świdruje od wilgoci i zapachu wzrastających pąków.

Trwałość jest przeciętna- 6h ok fakt, że pierwsze godziny projekcja jest dobra i daje mi jako noszącej satyfację. Nie wyczuwam tu jako takiej bazy w zasadzie na mnie zapach z czasem po prostu "gaśnie" czuć go coraz mniej aż finalnie po tych 6h daje o sobie znać tylko impulsami jak się zwiększy tętno lub zmieni temperatura.

Mar
14
2016

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Sponsored offers:

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Olibere Parfums Midnight Spirit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Olibere Parfums Midnight Spirit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Midnight Spirit marki Olibere Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Midnight Spirit marki Olibere Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy aromatyczne
Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing) David & Victoria Beckham Instinct After Dark Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail - Fresh Attitude for Men 2008 Michael Jordan 23 Gap G7 Spiked Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Vetyver & Bergamot Lostmarch Din-Dan Adidas Adidas Sport Fever Norma Kamali Lavande Laurence Dumont Eau de Cologne - Lavander Lord`s Jester Demeter

Advertisement

Popularne marki i zapachy: