Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Woody Mood Olfactive Studio dla kobiet i mężczyzn

Woody Mood Olfactive Studio dla kobiet i mężczyzn

skórzany
kakaowy
Woody Mood Olfactive Studio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Woody Mood Olfactive Studio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Woody Mood marki Olfactive Studio to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Woody Mood został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Nutami głowy są bergamotka, imbir, szałwia muszkatołowa i szafran; nutami serca są sekwoja, nard (jatamansi), czarna herbata i kadzidło; nutami bazy są paczula, skóra, styraks i kakao.

Bergamotka Imbir Szałwia muszkatołowa Szafran

Sekwoja Nard (jatamansi) Czarna herbata Kadzidło

Paczula Skóra Styraks Kakao

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Woody Mood by Olfactive Studio.

Woody Mood Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Olfactive Studio Woody Mood, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Olfactive Studio Woody Mood, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Woody Mood marki Olfactive Studio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Woody Mood marki Olfactive Studio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Obsession for Men Dolce&Gabbana By Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Ouarzazate Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Pour Homme Airness Musk Instinct Il Profvmo Osmo Scents Encens Epice Lorenzo Villoresi Alamut Ella Mikao Yujin Men Nicole Miller Nicole Miller for Men M. Micallef Patchouli Teufels Kuche Unholy