Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

OP Juice Ocean Pacific dla mężczyzn

OP Juice Ocean Pacific dla mężczyzn

Miałem: 2

tropikalny

OP Juice marki Ocean Pacific to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. OP Juice został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest IFF. Nutami głowy są pomarańcza, hawajskie owoce, ogórek, bergamotka i kardamon; nutami serca są liść figi i mięta; nutami bazy są piżmo i nuty drzewne.

Pomarańcza Hawajskie owoce Ogórek Bergamotka Kardamon

Liść figi Mięta

Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about OP Juice by Ocean Pacific.

OP Juice Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ocean Pacific OP Juice, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ocean Pacific OP Juice, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum OP Juice marki Ocean Pacific. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu OP Juice marki Ocean Pacific reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Calvin Klein CK One Lacoste Booster Annick Goutal Eau d'Hadrien Mexx Fly High Man Diptyque Oyedo Crabtree & Evelyn West Indian Lime Guerlain Eau de Cologne du Coq Floris Special 127 JoAnne Bassett Warm Herbal Citrus Rasasi Chastity Men Cale Fragranze d’Autore Tepidarium Can Carlos Albahaca