Marki » N-Q » « Grupy

Ta O`Driu dla kobiet i mężczyzn

Ta O`Driu dla kobiet i mężczyzn

ozonowy

Ta marki O`Driu to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Ta został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Angelo Orazio Pregoni. Perfumy zawierają takie składniki, jak truskawka, melon, tuberoza, cedr, mech dębowy i wawrzyn.

Truskawka Melon Tuberoza Cedr Mech dębowy Wawrzyn

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ta by O`Driu.

Ta Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O`Driu Ta, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O`Driu Ta, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ta marki O`Driu. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ta marki O`Driu reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Hugo Boss Boss Element Danijela Martinovic La-La Mugler Angel Sunessence EDT Legere Liz Claiborne Sunrise Carolina Herrera 212 H2O Men Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Encens Mystique Demeter Fragrance Jelly Belly Fruit Salad Demeter Fragrance Jolly Rancher Smooth Watermelon Caswell Massey Jockey Club Novae Plus Real Man Blue Black Phoenix Alchemy Lab Plutonian Byredo M/Mink