Marki » N-Q » « Grupy

słony
piaskowy
pikantny
Sea Angel O`Driu dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Sea Angel marki O`Driu to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Sea Angel został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Angelo Orazio Pregoni. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty morskie, sól morska, wodorosty, piasek i nuty ozonowe.

Nuty morskie Sól morska Wodorosty Piasek Nuty ozonowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sea Angel by O`Driu.

Sea Angel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O`Driu Sea Angel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O`Driu Sea Angel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sea Angel marki O`Driu. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sea Angel marki O`Driu reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Yeslam Darling Rose Tremendous Tremendous Wellments I Love the Moon Van Gils VG V DSH Perfumes Indochine (Ginger 2) Coty La Rose Jacqueminot Porsche Design The Essence Summer Ice CB I Hate Perfume Winter 1972 Cadillac Cadillac Women Madonna Nudes 1979 Masquerade Hermes Hermessence Iris Ukiyoé Byredo M/Mink