Marki » N-Q » orientalno - przyprawowe « Grupy

Laurhum O`Driu dla kobiet i mężczyzn

Laurhum O`Driu dla kobiet i mężczyzn

tytoniowy

Laurhum marki O`Driu to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Laurhum został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Angelo Orazio Pregoni. Nutami głowy są zielona mandarynka i papirus; nutami serca są petitgrain, wanilia, wawrzyn i cynamon; nutami bazy są tytoń, ylang-ylang i rum.

Zielona mandarynka Papirus

Petitgrain Wanilia Wawrzyn Cynamon

Tytoń Ylang-ylang Rum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Laurhum by O`Driu.

Laurhum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O`Driu Laurhum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O`Driu Laurhum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Laurhum marki O`Driu. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Laurhum marki O`Driu reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Boucheron Jaipur Homme Monotheme Fine Fragrances Venezia Black Coffee Hilary Duff With Love Nicolai Parfumeur Createur Sacrebleu Intense Frapin 1270 Coty Dark Vanilla Davidoff Hot Water Antonio Banderas Seduction in Black Ayala Moriel Finjan Antonio Banderas The Secret I Profumi di Firenze Vaniglia e Zenzero Swiss Arabian Habeitak