Marki » N-Q » orientalne « Grupy

Gothic Angel O`Driu dla kobiet i mężczyzn

Gothic Angel O`Driu dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

Gothic Angel O`Driu dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Gothic Angel marki O`Driu to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Gothic Angel został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Angelo Orazio Pregoni. Perfumy zawierają takie składniki, jak mimoza, ylang-ylang, jaśmin, fiołek, róża, lawenda, piołun, drzewo sandałowe, piżmo, kadzidło, olibanum, tytoń, grejpfrut, liść czarnej porzeczki, ambra i wanilia.

Mimoza Ylang-ylang Jaśmin Fiołek Róża Lawenda Piołun Drzewo sandałowe Piżmo Kadzidło Olibanum Tytoń Grejpfrut Liść czarnej porzeczki Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gothic Angel by O`Driu.

Gothic Angel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O`Driu Gothic Angel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O`Driu Gothic Angel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gothic Angel marki O`Driu. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gothic Angel marki O`Driu reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Esprit Esprit Horizon Men Calvin Klein Euphoria Luminous Lustre Mariella Burani Mariella Burani Kenzo Flower by Kenzo Limited Edition 2004 La Maison de la Vanille Vanille Noire du Mexique The Body Shop Juba Perfume Oil Il Profvmo Ambre d Or Ermenegildo Zegna Zegna Intenso Limited Edition The Body Shop Activist Rasasi Shatha Al Oudh Mona di Orio Ambre Frances Denney Hope