Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Linked She O Boticario dla kobiet

Linked She O Boticario dla kobiet

tropikalny

Linked She marki O Boticario to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, cytrusy, ananas, kokos i nuty słodkie; nutami serca są brzoskwinia, malina, lilia, orchidea i konwalia; nutami bazy są piżmo, karmel, cedr virginia i drzewo sandałowe.

Bergamotka Cytrusy Ananas Kokos Nuty słodkie

Brzoskwinia Malina Lilia Orchidea Konwalia

Piżmo Karmel Cedr Virginia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Linked She by O Boticario.

Linked She Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Linked She, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Linked She, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Linked She marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Linked She marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Maitre Parfumeur et Gantier Secrete Datura Jil Sander Style Pastels Blush Pink Stephanie de Saint-Aignan Amande Honorable Abercrombie & Fitch Wakely Oriflame Dancing Lady Voluspa Mignonette Costamor Dulcess Corine de Farme Witch Corn La Perla Ruby Perlage Etienne Aigner Clear Day Michel Germain Sexual Femme Gres Caline Sweet Appeal