Marki » N-Q » aromatyczno - fougere « Grupy

Lavande O Boticario dla kobiet

Lavande O Boticario dla kobiet

Lavande marki O Boticario to aromatyczno - fougere perfumy dla kobiet. Lavande został wydany w 1994 roku. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutą serca jest lawenda; nutą bazy jest nuty drzewne.

Cytrusy

Lawenda

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lavande by O Boticario.

Lavande Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Lavande, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Lavande, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lavande marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lavande marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Giorgio Armani Emporio Armani Night Gucci Gucci Nobile Givenchy Xeryus Jean Paul Gaultier Le Male Tonique Cologne Yardley English Lavender Givenchy Insence Ultramarine Hawaii B Never Too Busy To Be Beautiful Dirty Rance 1795 Triomphe Millesime Azzaro Pure Lavender April Aromatics Crown Chakra Oil Sprezzatura 730 Amore Sviscerato Toni Gard Toni Gard Man