Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Insensatez O Boticario dla kobiet i mężczyzn

Insensatez O Boticario dla kobiet i mężczyzn

tropikalny

Insensatez marki O Boticario to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Insensatez został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są bergamotka, tangeryna, papaja i ananas; nutami serca są esencja różana, fiołek, jaśmin, konwalia i herbata; nutami bazy są piżmo, mech dębowy i nuty drzewne.

Bergamotka Tangeryna Papaja Ananas

Esencja różana Fiołek Jaśmin Konwalia Herbata

Piżmo Mech dębowy Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Insensatez by O Boticario.

Insensatez Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Insensatez, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Insensatez, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Insensatez marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Insensatez marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Clinique Happy Glimmering Roberto Cavalli Just Cavalli Pink Caron Eaux de Caron Forte Love Passport First Love Avon Island Vibe s.Oliver Love 2008 Lilly Pulitzer Squeeze Jardin de France Diamondra Jardin de France Eau perlee Anna Sui Rock Me! Corine de Farme Witch Hay Lin Oscar de la Renta Oscar Tropical