Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Fleur O Boticario dla kobiet

Fleur O Boticario dla kobiet

Fleur marki O Boticario to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Fleur został wydany w 2003 roku. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są róża, fiołek i przyprawy; nutą bazy jest piżmo.

Cytrusy

Róża Fiołek Przyprawy

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur by O Boticario.

Fleur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Fleur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Fleur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Roberto Verino Verino Pour Homme Laura Biagiotti Donna Michael Kors Michael Kors Paul Smith Sunshine Edition for Women S. Cute Luxe Berry Pearly Yellow Eau Jeune Eau Jeune Double Je Borsalino Borsalino Pour Elle Tova Beverly Hills Tova Signature Alyssa Ashley White Musk DL & Co Thorn Apple Bvlgari BLV Eau d`Ete Kristel Saint Martin Parfum D'Or