Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Tete-a-Tete Novaya Zarya dla kobiet

Tete-a-Tete Novaya Zarya dla kobiet

lekko korzenny

Tete-a-Tete marki Novaya Zarya to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Tete-a-Tete został wydany w 1978 roku. Nutami głowy są mandarynka, anyż, nasiona selera, nuty zielone i Łodygi porzeczki; nutami serca są jaśmin, róża i ylang-ylang; nutami bazy są mech dębowy, wetyweria, paczula, ambra, piżmo i wanilia.

Mandarynka Anyż Nasiona selera Nuty zielone Łodygi porzeczki

Jaśmin Róża Ylang-ylang

Mech dębowy Wetyweria Paczula Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tete-a-Tete by Novaya Zarya.

Venice

Tete-a-Tete Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Tete-a-Tete, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Tete-a-Tete, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tete-a-Tete marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tete-a-Tete marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Trussardi Trussardi Skin CoSTUME NATIONAL Scent Intense Esteban Classic Chypre Estée Lauder Aliage Georges Stahl Elle d`Elissa Yves de Sistelle Sanderling Leslie Blogdett Perfume Diaries Santa Barbara Marbert Scarf Long Lost Perfume Memoire Cherie O Boticario Accordes Harmonia Lancetti Madame Jeanne Arthes Jeanne