Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Milaya Vetcherom Novaya Zarya dla kobiet

Milaya Vetcherom Novaya Zarya dla kobiet

Milaya Vetcherom Novaya Zarya dla kobiet Zdjęcia

Milaya Vetcherom marki Novaya Zarya to kwiatowe perfumy dla kobiet. Milaya Vetcherom został wydany w latach 1990's. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i pieprz; nutami serca są tuberoza, róża i fiołek; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Bergamotka Mandarynka Pieprz

Tuberoza Róża Fiołek

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Milaya Vetcherom by Novaya Zarya.

Milaya Vetcherom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Milaya Vetcherom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Milaya Vetcherom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Milaya Vetcherom marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Milaya Vetcherom marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Be Delicious Message Of Hope Yardley Magnolia Prince 3121 Il Profvmo Eclair de Tubéreuse Pupa Very Flower Iris Philosophy Amazing Grace Molinard 160 Perry Ellis 360° Black for Women Caron Narcisse Blanc Berkeley Square White Bergamot Prada Infusion de Tubereuse Norma Kamali Violette