Marki » N-Q » orientalne « Grupy

Vespri Orientale Estratto Nobile 1942 dla kobiet i mężczyzn

Vespri Orientale Estratto Nobile 1942 dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Vespri Orientale Estratto Nobile 1942 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Vespri Orientale Estratto marki Nobile 1942 to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vespri Orientale Estratto został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud), jaśmin, neroli, bergamotka, sycylijska cytryna, tangeryna, grejpfrut, drzewo sandałowe, cedr, paczula i piżmo.

Agar (oud) Jaśmin Neroli Bergamotka Sycylijska cytryna Tangeryna Grejpfrut Drzewo sandałowe Cedr Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vespri Orientale Estratto by Nobile 1942.

Vespri Orientale Estratto Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nobile 1942 Vespri Orientale Estratto, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nobile 1942 Vespri Orientale Estratto, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vespri Orientale Estratto marki Nobile 1942. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vespri Orientale Estratto marki Nobile 1942 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Celine Celine Oriental Summer Regina Harris Frankincense - Myrrh - Rose Maroc Joop! Nightflight Liz Claiborne Lucky Number 6 for Men Shaik Opulent Shaik Classic No 77 Prada No9 Benjoin Montale Aoud Ambre Pupa Puposhka Gold Guerlain Mouchoir de Monsieur Tesori d`Oriente Ambra Indiana Damien Bash Parfum Lucifer No.3 Henri Bendel Incense & Musk