Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Pontevecchio W Estratto Nobile 1942 dla kobiet

Pontevecchio W Estratto Nobile 1942 dla kobiet

Pontevecchio W Estratto Nobile 1942 dla kobiet Zdjęcia

Pontevecchio W Estratto marki Nobile 1942 to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Pontevecchio W Estratto został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Duchene. Perfumy zawierają takie składniki, jak toskański irys, róża bułgarska, indyjski jaśmin, bergamotka, tangeryna, kolendra, białe piżmo, drzewo bursztynowe i drzewo sandałowe.

Toskański irys Róża bułgarska Indyjski jaśmin Bergamotka Tangeryna Kolendra Białe piżmo Drzewo bursztynowe Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pontevecchio W Estratto by Nobile 1942.

Pontevecchio W Estratto Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nobile 1942 Pontevecchio W Estratto, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nobile 1942 Pontevecchio W Estratto, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pontevecchio W Estratto marki Nobile 1942. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pontevecchio W Estratto marki Nobile 1942 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Aramis Aramis Always for Her Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Iced L`Artisan Parfumeur L`Ete en Douce (Extrait de Songe) Prada No1 Iris Victoria`s Secret Body by Victoria Montale Aoud Velvet Creed Jasmin Imperatrice Eugenie Bourjois Clin d'Oeil Silver Dream O Boticario Quasar Burberry Burberry Sport for Women Oriflame Miss O Fashion Princess Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret