Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Pontevecchio Estratto Nobile 1942 dla mężczyzn

Pontevecchio Estratto Nobile 1942 dla mężczyzn

Pontevecchio Estratto Nobile 1942 dla mężczyzn Zdjęcia

Pontevecchio Estratto marki Nobile 1942 to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Pontevecchio Estratto został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Duchene. Nutami głowy są bergamotka, tangeryna i kadzidło; nutami serca są drzewo sandałowe, paczula, wetyweria, toskański irys, drzewo różane, geranium, cedr, ylang-ylang, jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Bergamotka Tangeryna Kadzidło

Drzewo sandałowe Paczula Wetyweria Toskański irys Drzewo różane Geranium Cedr Ylang-ylang Jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pontevecchio Estratto by Nobile 1942.

Pontevecchio Estratto Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nobile 1942 Pontevecchio Estratto, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nobile 1942 Pontevecchio Estratto, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pontevecchio Estratto marki Nobile 1942. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pontevecchio Estratto marki Nobile 1942 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum Elizabeth Arden 5th Avenue After Five D`Orsay La Dandy Jette Joop Jette Bvlgari BLV Absolute Yves Rocher Comme une Evidence Eau de Parfum Kylie Minogue Sexy Darling Azagury Azagury Marc Jacobs Daisy Silver Edition Roberto Capucci Opera III Arno Sorel Jardins de Babel Women Marella Ferrera Ambre Ze