Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Patchouli Estratto Nobile 1942 dla mężczyzn

Patchouli Estratto Nobile 1942 dla mężczyzn

Patchouli Estratto Nobile 1942 dla mężczyzn Zdjęcia

Patchouli Estratto marki Nobile 1942 to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Patchouli Estratto został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Duchene. Nutami głowy są bergamotka, tangeryna, neroli i kardamon; nutami serca są geranium, kwiat pomarańczy i mirra; nutami bazy są ambra, labdanum, fasolka tonka, paczula, skóra i drzewo sandałowe.

Bergamotka Tangeryna Neroli Kardamon

Geranium Kwiat pomarańczy Mirra

Ambra Labdanum Fasolka tonka Paczula Skóra Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Patchouli Estratto by Nobile 1942.

Patchouli Estratto Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nobile 1942 Patchouli Estratto, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nobile 1942 Patchouli Estratto, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Patchouli Estratto marki Nobile 1942. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Patchouli Estratto marki Nobile 1942 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Emanuel Ungaro Apparition Homme Usher Usher He Kenneth Cole Kenneth Cole Black for Men Cereus Cereus No.5 Guerlain Vetiver Frozen Fragrance Gin Tonic Gin Tonic Man Lancome Hypnose Homme Eau Fraiche Donna Karan DKNY Men 2009 Perfumer`s Workshop Samba Star Man Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Man Profumum Roma Acqua Viva Adolfo Dominguez U