Marki » N-Q » orientalno - fougere « Grupy

Acqua Nobile Nobile 1942 dla kobiet i mężczyzn

Acqua Nobile Nobile 1942 dla kobiet i mężczyzn

Acqua Nobile Nobile 1942 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Acqua Nobile Nobile 1942 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Acqua Nobile marki Nobile 1942 to orientalno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Acqua Nobile został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, neroli i kardamon; nutami serca są geranium, mirra i kwiat pomarańczy; nutami bazy są francuskie labdanum, fasolka tonka, paczula, drzewo sandałowe i skóra.

Bergamotka Mandarynka Neroli Kardamon

Geranium Mirra Kwiat pomarańczy

Francuskie labdanum Fasolka tonka Paczula Drzewo sandałowe Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua Nobile by Nobile 1942.

Acqua Nobile Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nobile 1942 Acqua Nobile, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nobile 1942 Acqua Nobile, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua Nobile marki Nobile 1942. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua Nobile marki Nobile 1942 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Hermes Equipage Puma Jamaica Man Lacoste Lacoste Elegance Alfred Dunhill Dunhill London La Perla Grigioperla Mila Schön Mila Schön Lui Yves Saint Laurent Jazz Prestige Gres Cabaret Pour Homme Charriol Charriol Men Molinard Vanille Marine Alexa Lixfeld 003 Cale Fragranze d’Autore Preludio d'Oriente