Marki » N-Q » kwiatowo - wodne « Grupy

Ninel No. 9 Ninel Perfume dla kobiet

Ninel No. 9 Ninel Perfume dla kobiet

Ninel No. 9 Ninel Perfume dla kobiet Zdjęcia

Ninel No. 9 marki Ninel Perfume to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Ninel No. 9 został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są zielony bez, mandarynka, trzcina, różowy pieprz i mięta; nutami serca są fiołek, lilia wodna, biała brzoskwinia, zwartnica i róża; nutami bazy są cedr, wanilia i piżmo.

Zielony bez Mandarynka Trzcina Różowy pieprz Mięta

Fiołek Lilia wodna Biała brzoskwinia Zwartnica Róża

Cedr Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ninel No. 9 by Ninel Perfume.

Ninel No. 9 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ninel Perfume Ninel No. 9, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ninel Perfume Ninel No. 9, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ninel No. 9 marki Ninel Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ninel No. 9 marki Ninel Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques Montana Montana Blue Bond No 9 Hamptons Hollister Ryder Lilly Pulitzer Beachy Adidas Natural Vitality Menard L'eau de Ryokuei Celine Dion Chic O Boticario Nativa Spa  Violet + White Sandal Bath and Body Works Rainkissed Leaves Roberto Capucci Nuance Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Belle Route