Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Ninel No. 7 Ninel Perfume dla kobiet

Ninel No. 7 Ninel Perfume dla kobiet

Ninel No. 7 Ninel Perfume dla kobiet Zdjęcia

Ninel No. 7 marki Ninel Perfume to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Ninel No. 7 został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, gruszka i kwiat pomarańczy; nutami serca są jaśmin i irys; nutami bazy są fasolka tonka, paczula, pralina i wanilia.

Czarna porzeczka Gruszka Kwiat pomarańczy

Jaśmin Irys

Fasolka tonka Paczula Pralina Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ninel No. 7 by Ninel Perfume.

Ninel No. 7 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ninel Perfume Ninel No. 7, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ninel Perfume Ninel No. 7, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ninel No. 7 marki Ninel Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ninel No. 7 marki Ninel Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Deborah Be Gourmand - Soft Sugar Oscar de la Renta Intrusion Bath and Body Works Black Raspberry Vanilla Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck Bourjois Clin d'Oeil Sweet Kiss Lolita Lempicka Amarena Whim Avril Lavigne Black Star Gale Hayman Delicious Cotton Candy Ulric de Varens Mini Vanille O Boticario Glamour Secrets Black Amway Anticipate Bath and Body Works Forever Sunshine