Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Ninel No. 6 Ninel Perfume dla kobiet

Ninel No. 6 Ninel Perfume dla kobiet

skórzany
Ninel No. 6 Ninel Perfume dla kobiet Zdjęcia

Ninel No. 6 marki Ninel Perfume to kwiatowe perfumy dla kobiet. Ninel No. 6 został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są lima i kwiat grejpfruta; nutami serca są konwalia, wiciokrzew, frezja i białe kwiaty; nutami bazy są brzoza i ambra.

Lima Kwiat grejpfruta

Konwalia Wiciokrzew Frezja Białe kwiaty

Brzoza Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ninel No. 6 by Ninel Perfume.

Ninel No. 6 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ninel Perfume Ninel No. 6, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ninel Perfume Ninel No. 6, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ninel No. 6 marki Ninel Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ninel No. 6 marki Ninel Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Keiko Mecheri White Petals Issey Miyake L’Eau d’Issey Fleur de Bois Daisy Fuentes Dianoche Night Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Joy Joop! Joop! Rococo Alexa Lixfeld 001 Nazareno Gabrielli Nazareno L`Erbolario Tuberosa biehl parfumkunstwerke mb01 DSH Perfumes Something Blue Lancome Miracle Tendre Voyage Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2008