Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Ninel No. 5 Ninel Perfume dla kobiet

Ninel No. 5 Ninel Perfume dla kobiet

Ninel No. 5 Ninel Perfume dla kobiet Zdjęcia

Ninel No. 5 marki Ninel Perfume to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Ninel No. 5 został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka, jeżyna i kwiat pomarańczy; nutami serca są białe kwiaty i piżmo; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i nuty drzewne.

Bergamotka Jeżyna Kwiat pomarańczy

Białe kwiaty Piżmo

Drzewo sandałowe Paczula Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ninel No. 5 by Ninel Perfume.

Ninel No. 5 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ninel Perfume Ninel No. 5, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ninel Perfume Ninel No. 5, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ninel No. 5 marki Ninel Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ninel No. 5 marki Ninel Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Versace Jeans Couture Glam Montale Aoud Rose Petals Al-Rehab Maysoon Monotheme Fine Fragrances Venezia White Tea Lolita Lempicka Star Dust Midnight Fragrance Harajuku Lovers Harajuku Lovers Baby Bijan Bijan Nude Nina Ricci Premier Jour Soleil Max Mara Kashmina Touch Lanvin Lanvin L`Homme Tom Ford White Musk Collection White Suede Montale Velvet Flowers