Marki » N-Q » szyprowo - owocowe « Grupy

Ninel No. 4 Ninel Perfume dla kobiet

Ninel No. 4 Ninel Perfume dla kobiet

Ninel No. 4 Ninel Perfume dla kobiet Zdjęcia

Ninel No. 4 marki Ninel Perfume to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Ninel No. 4 został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi liść czarnej porzeczki; nutami serca są róża majowa i frezja; nutami bazy są ambra, paczula, nuty drzewne i wanilia.

Liść czarnej porzeczki

Róża majowa Frezja

Ambra Paczula Nuty drzewne Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ninel No. 4 by Ninel Perfume.

Ninel No. 4 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ninel Perfume Ninel No. 4, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ninel Perfume Ninel No. 4, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ninel No. 4 marki Ninel Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ninel No. 4 marki Ninel Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - owocowe
Montana Parfum d`Elle Rochas Rochas Soleil Badgley Mischka Badgley Mischka Esteban Secrete Afrique Montale Chypre - Fruite Jasper Conran Jasper Conran Her Cacharel Amor Amor Sunrise MDCI Parfums Vepres Siciliennes DSH Perfumes Cimabue (Italian Journey no. 8) Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Dans Tes Bras In Your Arms Rasasi Rasasi Princesse Marina De Bourbon Dynastie Eau de Parfum