Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Ninel No. 3 Ninel Perfume dla kobiet

Ninel No. 3 Ninel Perfume dla kobiet

Ninel No. 3 Ninel Perfume dla kobiet Zdjęcia

Ninel No. 3 marki Ninel Perfume to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Ninel No. 3 został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są szampan i nuty owocowe; nutą serca jest kwiat brzoskwini; nutami bazy są piżmo, ambra i nuty drzewne.

Szampan Nuty owocowe

Kwiat brzoskwini

Piżmo Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ninel No. 3 by Ninel Perfume.

Ninel No. 3 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ninel Perfume Ninel No. 3, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ninel Perfume Ninel No. 3, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ninel No. 3 marki Ninel Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ninel No. 3 marki Ninel Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Patou Un Amour de Patou Rene Lezard Identite Geir Ness Laila Lancome Tresor Sheer Fragrance Eclectic Collections Mantra Regency Cosmetics Sassique So...? So...? What DSH Perfumes d´Anjou Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel Nicolai Parfumeur Createur Cococabana Jeanne Arthes Sexy Me No2 Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes