Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Ninel No. 2 Ninel Perfume dla kobiet

Ninel No. 2 Ninel Perfume dla kobiet

wodny
Ninel No. 2 Ninel Perfume dla kobiet Zdjęcia

Ninel No. 2 marki Ninel Perfume to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Ninel No. 2 został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są granat, yuzu i nuty wodne; nutami serca są piwonia, lotos i magnolia; nutami bazy są piżmo, ambra i mahoń.

Granat Yuzu Nuty wodne

Piwonia Lotos Magnolia

Piżmo Ambra Mahoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ninel No. 2 by Ninel Perfume.

Ninel No. 2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ninel Perfume Ninel No. 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ninel Perfume Ninel No. 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ninel No. 2 marki Ninel Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ninel No. 2 marki Ninel Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mexx Mexx Amsterdam Spring Edition Woman La Prairie Silver Rain Shimmer Mist Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes Classico Rochas Reflets d'Eau de Rochas Kenzo Ca Sent Beau Hermes Hermessence Osmanthe Yunnan Estée Lauder Beautiful Summer Fun 2008 Ella Mikao Yujin Ectasy Nez a Nez Bouche Baie Thymes Naia Amway Sun Dapples Lulu Castagnette Lady Castagnette