Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Ninel No. 19 Ninel Perfume dla kobiet

Ninel No. 19 Ninel Perfume dla kobiet

Ninel No. 19 Ninel Perfume dla kobiet Zdjęcia

Ninel No. 19 marki Ninel Perfume to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Ninel No. 19 został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, bergamotka, różowy pieprz, groszek pachnący i brzoskwinia; nutami serca są gardenia tahitańska, orchidea, amyris i magnolia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula, benzoes i fasolka tonka.

Kwiat pomarańczy Bergamotka Różowy pieprz Groszek pachnący Brzoskwinia

Gardenia tahitańska Orchidea Amyris Magnolia

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Benzoes Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ninel No. 19 by Ninel Perfume.

Ninel No. 19 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ninel Perfume Ninel No. 19, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ninel Perfume Ninel No. 19, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ninel No. 19 marki Ninel Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ninel No. 19 marki Ninel Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Chamade Guerlain L'Heure Bleue Chanel Allure Sensuelle Yves Saint Laurent Opium Orchidée de Chine Vera Wang Princess Rance 1795 Rouge Fragonard Capucine Alessandro Della Torre Alessandro Della Torre Opus Oils Island Girl: Mantra (Bali) Guerlain Eau de Shalimar 2009 Gabriela Sabatini Summer Remy Latour L'Elue Premiere