Marki » N-Q » orientalno - waniliowe « Grupy

Ninel No. 18 Ninel Perfume dla kobiet

Ninel No. 18 Ninel Perfume dla kobiet

Ninel No. 18 Ninel Perfume dla kobiet Zdjęcia

Ninel No. 18 marki Ninel Perfume to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Ninel No. 18 został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, bergamotka, brzoskwinia i mandarynka; nutami serca są róża, magnolia, lotos, piwonia i jaśmin; nutami bazy są wanilia, ekstrakt białego cedru i wetyweria.

Kwiat pomarańczy Bergamotka Brzoskwinia Mandarynka

Róża Magnolia Lotos Piwonia Jaśmin

Wanilia Ekstrakt białego cedru Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ninel No. 18 by Ninel Perfume.

Ninel No. 18 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ninel Perfume Ninel No. 18, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ninel Perfume Ninel No. 18, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ninel No. 18 marki Ninel Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ninel No. 18 marki Ninel Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
The Body Shop Vanilla Perfume Oil Kenzo 5:40 PM in Madagascar Demeter Fragrance Jelly Belly Blueberry Muffin Demeter Fragrance Sugar Cookie Lush Vanillary Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 8 Laurence Dumont Vanille Frangipanier Susanne Lang Sula Vanilla Blossom Henri Bendel Wild Fig Jessica Simpson Taste Smell Bent Helen Carnate Florascent Umami