Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Ninel No. 16 Ninel Perfume dla kobiet

Ninel No. 16 Ninel Perfume dla kobiet

żółtych kwiatów
Ninel No. 16 Ninel Perfume dla kobiet Zdjęcia

Ninel No. 16 marki Ninel Perfume to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Ninel No. 16 został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są pomarańcza, mandarynka, bergamotka i kwiat pomarańczy; nutami serca są mimoza, jaśmin, róża i ylang-ylang; nutami bazy są piżmo, drzewo gwajakowe i ambra.

Pomarańcza Mandarynka Bergamotka Kwiat pomarańczy

Mimoza Jaśmin Róża Ylang-ylang

Piżmo Drzewo gwajakowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ninel No. 16 by Ninel Perfume.

Ninel No. 16 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ninel Perfume Ninel No. 16, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ninel Perfume Ninel No. 16, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ninel No. 16 marki Ninel Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ninel No. 16 marki Ninel Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Kylie Minogue Darling Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Yves Rocher En Avril Un Soir Hermes Doblis Georges Stahl Elle d`Elissa Sonoma Scent Studio Vintage Rose DSH Perfumes Rose Vert Laura Ashley Laura Ashley No. 1 Atkinsons Bizarre Penhaligon`s Jubilee Bouquet Faberlic Sleza Yurate Lord`s Jester Daphne