Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Ninel No. 15 Ninel Perfume dla kobiet

Ninel No. 15 Ninel Perfume dla kobiet

Ninel No. 15 Ninel Perfume dla kobiet Zdjęcia

Ninel No. 15 marki Ninel Perfume to kwiatowe perfumy dla kobiet. Ninel No. 15 został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są neroli, bergamotka, cytryna i gruszka; nutami serca są kwiat pomarańczy, lilia wodna, frezja i mimoza; nutami bazy są piżmo, drzewo gwajakowe i ambra.

Neroli Bergamotka Cytryna Gruszka

Kwiat pomarańczy Lilia wodna Frezja Mimoza

Piżmo Drzewo gwajakowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ninel No. 15 by Ninel Perfume.

Ninel No. 15 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ninel Perfume Ninel No. 15, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ninel Perfume Ninel No. 15, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ninel No. 15 marki Ninel Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ninel No. 15 marki Ninel Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle So Magic! Ralph Lauren Ralph Lauren Blue Donna Karan Donna Karan Gold Sparkling Avon Flower by Cynthia Rowley EDP Missoni Missoni Colori - Missoni Rosa Guerlain Un Air de Samsara Natura Amor America Palo Santo Bruno Acampora Blu Strange Invisible Perfumes Urban Lily Kendall Hart Charm! All My Children Liz Claiborne Lucky You Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Song In D Minor