Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Ninel No. 14 Ninel Perfume dla kobiet

Ninel No. 14 Ninel Perfume dla kobiet

Ninel No. 14 Ninel Perfume dla kobiet Zdjęcia

Ninel No. 14 marki Ninel Perfume to kwiatowe perfumy dla kobiet. Ninel No. 14 został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi róża damasceńska; nutą serca jest toskański irys; nutą bazy jest piżmo.

Róża damasceńska

Toskański irys

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ninel No. 14 by Ninel Perfume.

Ninel No. 14 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ninel Perfume Ninel No. 14, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ninel Perfume Ninel No. 14, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ninel No. 14 marki Ninel Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ninel No. 14 marki Ninel Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ghost Ghost Summer Dream Ulric de Varens Mini Charm Melvita Floral Water Cornflower Estée Lauder Beautiful Spring Veil Estée Lauder Dazzling Gold Norma Kamali Violette Gucci Eau de Gucci Essentially Me Tangos Creed Fantasia de Fleurs DSH Perfumes L´eau (Natural) Aroma M Geisha Hana-Cha Cattier Eau de Mai