Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Ninel No. 13 Ninel Perfume dla kobiet

Ninel No. 13 Ninel Perfume dla kobiet

Ninel No. 13 Ninel Perfume dla kobiet Zdjęcia

Ninel No. 13 marki Ninel Perfume to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Ninel No. 13 został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są grejpfrut i pigwa; nutami serca są jaśmin i hiacynt; nutami bazy są piżmo, irys, cedr virginia i ambra.

Grejpfrut Pigwa

Jaśmin Hiacynt

Piżmo Irys Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ninel No. 13 by Ninel Perfume.

Ninel No. 13 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ninel Perfume Ninel No. 13, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ninel Perfume Ninel No. 13, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ninel No. 13 marki Ninel Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ninel No. 13 marki Ninel Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Tutti Kiwi Lancome Connexion Salvador Dali Laguna Max Mara Max Mara Silk Touch Van Cleef & Arpels First Premier Bouquet Fragonard Eau Fantasque Victoria`s Secret Delicate Petals Renato Balestra Diamante Nero Estée Lauder Pleasures Bloom LR Pseudonym Madonna Nudes 1979 Sensual Yves Rocher Folies de Saisons L'Eau A la Bouche en Ete