Marki » N-Q » kwiatowo - wodne « Grupy

Ninel No. 12 Ninel Perfume dla kobiet

Ninel No. 12 Ninel Perfume dla kobiet

ozonowy
Ninel No. 12 Ninel Perfume dla kobiet Zdjęcia

Ninel No. 12 marki Ninel Perfume to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Ninel No. 12 został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są kiwi i różowy pieprz; nutami serca są jaśmin, cyklamen i arbuz; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i drzewo cytrynowe.

Kiwi Różowy pieprz

Jaśmin Cyklamen Arbuz

Piżmo Drzewo sandałowe Drzewo cytrynowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ninel No. 12 by Ninel Perfume.

Ninel No. 12 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ninel Perfume Ninel No. 12, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ninel Perfume Ninel No. 12, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ninel No. 12 marki Ninel Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ninel No. 12 marki Ninel Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Issey Miyake L'Eau D'Issey Une goutte sur un Petale Mypa Madonna Nudes 1979 Jean's Bond No 9 Hamptons Yves Rocher Ming Shu The Body Shop Oceanus Perfume Oil Lumene Kuulas Celine Dion Chic Rasasi Chastity Women Modigliani Paradiso Oriflame Sensoria Hilde Soliani Acquiilssssima Bjorn Borg Love All Clean Green