Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Ninel No. 10 Ninel Perfume dla kobiet

Ninel No. 10 Ninel Perfume dla kobiet

Ninel No. 10 Ninel Perfume dla kobiet Zdjęcia

Ninel No. 10 marki Ninel Perfume to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Ninel No. 10 został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są zielone jabłko, dzwonek i sycylijska cytryna; nutami serca są biała róża, jaśmin i bambus; nutami bazy są ambra, piżmo i ekstrakt białego cedru.

Zielone Jabłko Dzwonek Sycylijska cytryna

Biała róża Jaśmin Bambus

Ambra Piżmo Ekstrakt białego cedru

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ninel No. 10 by Ninel Perfume.

Ninel No. 10 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ninel Perfume Ninel No. 10, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ninel Perfume Ninel No. 10, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ninel No. 10 marki Ninel Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ninel No. 10 marki Ninel Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gap Coconut Tuberose No. 821 Christian Dior J`Adore Anniversaire en Or Givenchy Jardin d'Interdit My Lovely Butterfly Tocca Giulietta La Senza Discover Me S. Cute Q. Panda Boadicea the Victorious Alluring Springfield SPF Woman Rasasi Emotion Sarantis B.U. Rockmantic Oriflame The Babes Passion Berry Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Love Struck