Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Ninel No. 1 Ninel Perfume dla kobiet

Ninel No. 1 Ninel Perfume dla kobiet

żółtych kwiatów
Ninel No. 1 Ninel Perfume dla kobiet Zdjęcia

Ninel No. 1 marki Ninel Perfume to kwiatowe perfumy dla kobiet. Ninel No. 1 został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są neroli i kwiat papai; nutami serca są zwartnica, narcyz i lilia wodna; nutami bazy są piżmo, drewno kaszmirowe i drzewo sandałowe.

Neroli Kwiat papai

Zwartnica Narcyz Lilia wodna

Piżmo Drewno kaszmirowe Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ninel No. 1 by Ninel Perfume.

Ninel No. 1 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ninel Perfume Ninel No. 1, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ninel Perfume Ninel No. 1, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ninel No. 1 marki Ninel Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ninel No. 1 marki Ninel Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Vera Wang Sheer Veil Alfred Sung Bai Anna Sui Anna Sui Marks and Spencer Florentyna Charles Jourdan Inspiration Victoria`s Secret Lace Orange Flower Stephanie de Saint-Aignan Le Pot Aux Roses Loewe Esencia Femme Pierre Guillaume Gardenia Grand Soir Ben Sherman Live Forever Prince Matchabelli Luna Mystique Yves Rocher Pur Desir de Rose