Marki » N-Q » drzewno - szyprowe « Grupy

Memoire D'homme Nina Ricci dla mężczyzn

Memoire D'homme Nina Ricci dla mężczyzn

lekko korzenny

Memoire D'homme marki Nina Ricci to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Memoire D'homme został wydany w 2002 roku. Memoire D'homme stworzyli Christine Nagel i Rosendo Mateu. Nutami głowy są grejpfrut i lukrecja; nutami serca są gałka muszkatołowa i imbir; nutami bazy są ambra, wetyweria i cedr.

Grejpfrut Lukrecja

Gałka muszkatołowa Imbir

Ambra Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Memoire D'homme by Nina Ricci.

Memoire D'homme Recenzje Perfum

Malwina
Malwina

Memoire D'Homme jest jak wizyta w dawnej palarni opium, przerobionej na herbaciarnię, w której na różne sposoby serwowane są herbaty świata. Wszystko odbywa się w przytulnych odcieniach i oparach ambry.

W pierwszym momencie, nie za bardzo wiemy co się dzieje, czy te wiszące korzenie to w ogóle prawdziwe, nad paleniskiem na środku sali coś się wędzi a kelner i barman mówią tylko po chińsku. Zajmujemy bezpieczne miejsce w głębi lokalu, rzucamy okiem na kartę, która na szczęście po chińsku nie jest i wszystko zaczyna nam się powoli układać. Popijając czarną herbatę z cytryną zamówioną wcześniej przy barze, kontemplujemy miejsce. Czas mija leniwie, nikt się tu nigdzie nie śpieszy ani nikomu nie narzuca. Za chwilę kelner przynosi nam imbir w plasterkach oraz czajnik korzennej herbaty z dodatkiem lukrecji i gałki muszkatołowej. Od czasu do czasu do naszych nozdrzy dociera zapach wędzącej się nad paleniskiem herbaty Lapsang souchong, która jak się dowiadujemy z karty (za Wikipedią) jest wytworem dodatkowego „wędzenia” liści herbacianych nad ogniskiem z korzeni sosny lub cedru(...)jest uważana za „męską herbatę”. Wynika to z jej bardzo silnego i bardzo wyrazistego żywicznego smaku i aromatu – bywa czasami porównywana do smaku szkockiej whisky lub cygar.
W herbaciarni jest tak przyjemnie, że nie chce nam się z niej nigdzie ruszać. Z chęcią zostalibyśmy w tym miejscu na zawsze, chłonąc jego smaki i aromaty bez końca.

Prawdziwy skarb. Przy każdym ruchu ukazują inne oblicze. Nie da się ich przedawkować, układają się w bliskoskórną, żywiczno-ambrowo-korzenną aurę. Lukrecja delikatnie tylko osładza tą cudowną kompozycję.

2017
agat1969
agat1969

Te perfumy podobne są do zapachu suszonej, wędzonej śliwki.
Dla mnie cudo i niestety trudne do zdobycia.
Szkoda.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Memoire D'homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Memoire D'homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Memoire D'homme marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Memoire D'homme marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Cacharel Cacharel Pour Homme Paco Rabanne Black XS Yves Saint Laurent M7 Mercedes-Benz Mercedes-Benz Cologne Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Azzaro Twin for Men Tom Ford Tom Ford for Men Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Rochas Rochas Man Issey Miyake Le Feu d'Issey Eisenberg J'ose Christian Dior Dior Homme Parfum Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Chanel Allure Pour Homme CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Bvlgari Aqva Pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Valentino Valentino Uomo Mugler Mugler Cologne