Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

kokosowy
karmelowy
tropikalny
Les Gourmandises de Nina Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia

Les Gourmandises de Nina marki Nina Ricci to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Les Gourmandises de Nina został wydany w 2017 roku. Nutę głowy stanowi cytryna; nutami serca są pina colada i marakuja; nutami bazy są gardenia, karmel i pralina.

Cytryna

Pina colada Marakuja

Gardenia Karmel Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Gourmandises de Nina by Nina Ricci.

Les Gourmandises de Nina Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci Les Gourmandises de Nina, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci Les Gourmandises de Nina, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Gourmandises de Nina marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Gourmandises de Nina marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Caprice Violette Victoria`s Secret Succulent Crabtree & Evelyn Found Jil Sander Style Pastels Blush Pink Lulu Castagnette LuluCastagnette Eclectic Collections Sonata Vera Wang Glam Princess Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Pom d`Amour Ulric de Varens Mini Purple Gres Caline Night La Maison de la Vanille Vanahe Sprezzatura 751 Amori Erranti