Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

L`Air du Temps Couture Edition Nina Ricci dla kobiet

L`Air du Temps Couture Edition Nina Ricci dla kobiet

Mam: 1

L`Air du Temps Couture Edition Nina Ricci dla kobiet Zdjęcia

L`Air du Temps Couture Edition marki Nina Ricci to kwiatowe perfumy dla kobiet. L`Air du Temps Couture Edition został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Fabron.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Air du Temps Couture Edition by Nina Ricci.

L`Air du Temps Couture Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nina Ricci L`Air du Temps Couture Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nina Ricci L`Air du Temps Couture Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Air du Temps Couture Edition marki Nina Ricci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Air du Temps Couture Edition marki Nina Ricci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Giorgio Armani Sensi White Notes Versace Baby Rose Jeans Salvador Dali Daliflor Marc Jacobs Marc Jacobs Gardenia Shiseido Energizing Fragrance Cattier Eau de Mai Korloff Paris Kn°III Avon C'est Moi Michel Germain Immaculate Lalique Fleur de Cristal Profumi Capri Capri Night