Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Fig Tea Nicolai Parfumeur Createur dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

ziołowy
gorzki

Fig Tea marki Nicolai Parfumeur Createur to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Fig Tea został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia de Nicolai. Nutami głowy są figa, osmantus i dzięgiel; nutami serca są mate, kolendra i jaśmin; nutami bazy są drzewo gwajakowe i ambra.

Figa Osmantus Dzięgiel

Mate Kolendra Jaśmin

Drzewo gwajakowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fig Tea by Nicolai Parfumeur Createur.

Fig Tea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nicolai Parfumeur Createur Fig Tea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nicolai Parfumeur Createur Fig Tea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fig Tea marki Nicolai Parfumeur Createur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fig Tea marki Nicolai Parfumeur Createur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Bazar pour Femme Summer Fragrance Naomi Campbell Paradise Passion Anna Sui Secret Wish Magic Romance Salvatore Ferragamo Incanto Shine Givenchy Absolutely Givenchy Etro Vicolo Fiori Hollister Socal Jennifer Lopez Sunkissed Glow Masaki Matsushima mat; CnR Create Aquarius Oilily Lucky Girl Roccobarocco Tre