Marki » N-Q » aromatyczno - fougere « Grupy

Nautica Competition Nautica dla mężczyzn

Nautica Competition Nautica dla mężczyzn

Nautica Competition marki Nautica to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Nautica Competition został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia Bilodeau. Nutami głowy są jagody jałowca i bergamotka; nutami serca są rozmaryn i gałka muszkatołowa;

Jagody jałowca Bergamotka

Rozmaryn Gałka muszkatołowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nautica Competition by Nautica.

Nautica Competition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nautica Nautica Competition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nautica Nautica Competition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nautica Competition marki Nautica. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nautica Competition marki Nautica reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Giorgio Armani Emporio Armani Night Jean Paul Gaultier Le Male Stimulating Body Spray 2006 Dolce&Gabbana D&G Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Homme Calvin Klein CK IN2U for Him Liz Claiborne Curve Soul for Men Avon His Story Michael Kors Michael for Men Calvin Klein Eternity Summer for Men 2008 Etro New Tradition Bob Mackie Mackie for Men Zara Zara Collection Man