Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Kaiak Aventura Natura dla kobiet

Kaiak Aventura Natura dla kobiet

Kaiak Aventura marki Natura to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Kaiak Aventura został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Veronica Kato. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są jaśmin, róża i piwonia; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Bergamotka Mandarynka

Jaśmin Róża Piwonia

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kaiak Aventura by Natura.

Kaiak Aventura Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Natura Kaiak Aventura, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Natura Kaiak Aventura, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kaiak Aventura marki Natura. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kaiak Aventura marki Natura reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carla Fracci Carla Fracci Salvador Dali Daliflor Oilily Flowers Lancome Peut-Etre (La Collection Fragrances) Michael Kors Island Bermuda Marc Jacobs Daisy Bloom Chloe Chloe Lisy Carthusia Gelsomini di Capri Revlon Unforgettable I Profumi di Firenze Acqua Chiara La Bouquetiere Gardenia Exotique Florascent Ylang