Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Essencial Elixir Natura dla kobiet

Essencial Elixir Natura dla kobiet

Essencial Elixir Natura dla kobiet Zdjęcia

Essencial Elixir marki Natura to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Essencial Elixir został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Veronica Kato. Nutami głowy są cytrusy, gruszka i frezja; nutami serca są róża, fiołek i konwalia; nutami bazy są paczula i piżmo.

Cytrusy Gruszka Frezja

Róża Fiołek Konwalia

Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Essencial Elixir by Natura.

Essencial Elixir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Natura Essencial Elixir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Natura Essencial Elixir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Essencial Elixir marki Natura. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Essencial Elixir marki Natura reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera So Chic Limited Edition Salvador Dali Salvador Dali Comptoir Sud Pacifique Coeur de Vahine M. Micallef Note Ambree Charles Jourdan L`Insolent Antonio Banderas Spirit Night Fever Ocean Pacific OP Blend for Women Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Iceberg Universe Jesus Del Pozo Ambar Thomas Sabo Charm Rose Coty Sophia