Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Christina Nabeel dla kobiet i mężczyzn

Christina Nabeel dla kobiet i mężczyzn

Christina marki Nabeel to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są mandarynka, truskawka i lilia; nutami serca są tuberoza, jaśmin, konwalia, bez, róża i tytoń; nutami bazy są piżmo, ambra, paczula i wanilia.

Mandarynka Truskawka Lilia

Tuberoza Jaśmin Konwalia Bez Róża Tytoń

Piżmo Ambra Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Christina by Nabeel.

Christina Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nabeel Christina, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nabeel Christina, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Christina marki Nabeel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Christina marki Nabeel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Chamade Yves Rocher Venice Jean Paul Gaultier Jean Paul Gaultier Summer Ted Lapidus Lapidus Woman M. Micallef Note Ambree Lubin L de Lubin Profumi del Forte Roma Imperiale Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft Alpine Rose Roger & Gallet Amande Persane Eau Fraiche Parfumee Jeanne Arthes Arthes Love Never Dies Gold Carven Variations Lancome Tresor Diamant Noir