Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Christina Nabeel dla kobiet i mężczyzn

Christina Nabeel dla kobiet i mężczyzn

Christina marki Nabeel to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są mandarynka, truskawka i lilia; nutami serca są tuberoza, jaśmin, konwalia, bez, róża i tytoń; nutami bazy są piżmo, ambra, paczula i wanilia.

Mandarynka Truskawka Lilia

Tuberoza Jaśmin Konwalia Bez Róża Tytoń

Piżmo Ambra Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Christina by Nabeel.

Christina Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nabeel Christina, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nabeel Christina, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Christina marki Nabeel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Christina marki Nabeel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Shalimar Legere Lacoste Inspiration Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Iceberg The Iceberg Fragrance Escentric Molecules Escentric 02 Leonard L'Orchidee M. Micallef Note Ambree Givenchy Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger Ted Lapidus TL Pour Elle The Party The Garden Party Wistaria Tesori d`Oriente Marrakech Ibisco E Pepe Rosa Bath and Body Works Dark Kiss